Įvairių fondų finansuojami projektai

2022 m.  sausio 7 dienos Raudondvario lopšelis darželis ,,Riešutėlis” prisijungė prie projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2022″, kurį organizuoja Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas iš dalies finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Projekto žaidynės bus vykdomos iki 2022 m. birželio 30 d. 2022 02 01 iki 2022 03 31 pirmasis etapas ,,Virtualios fizinio ugdymo pamokėlės”. Įstaigose dalyvėse vykdomos ugdomosios veiklos- 8 nuotolinės pamokėlės. I etapo refleksija

 

 

 

 

 

 

 

2021 m. gruodžio 10 d. Kauno r. Raudondvario lopšelio – darželio ,,Riešutėlis” salėje vyko Kauno miesto muziejaus laimėto projekto ,,Animuotos etno muzikinės pasakos mažiesiems” pristatymai vaikams. veiklos metu vaikus supažindino su muzikos instrumentais, kurie randami gamtoje. Pirmiausiai vaikai susipažino su dūdmaišiu, išgirdo kaip skamba šis muzikos instrumentas, vėliau peržiūrėjo filmuką, kuriame pasakojo apie tylą ir iš tylos atsiradusį garsą. Peržiūrėjus filmuką, vaikai dar galėjo susipažinti ir išgirsti kaip skamba ožio ragas, plunksna, molinis švilpukas, ir dar daug kitų muzikos instrumentų, kurie yra pagaminti iš natūralių, gamtoje randamų daiktų.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kauno m. Raudondvario lopšelis – darželis ,,Riešutėlis” nuo 2021 m.  rugsėjo 1 d. iki 2022 birželio 30 d. pasirašė  sutartį dėl projekto įgyvendinimo, kuris  iš dalies finansuojamas sporto rėmimo fondo ir Kauno rajono savivaldybės. „Tornado“ krepšinio mokykla nuo 2011 m. glaudžiai bendradarbiauja su Kauno rajono savivaldybe ir vykdo sveikatinimo ir sporto projektus. Kiekvieną penktadienį įstaigos sporto salėje vykdomi krepšinio užsiėmimai priešmokyklinio amžiaus vaikų grupėms.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuo 2020-09-10 d. Raudondvario lopšelyje-darželyje startavo iš Europos socialinio fondo finansuojamas projektas “Vaikų fizinio aktyvumo skatinimas Kulautuvos, Batniavos, Raudondvario ir Vilkijos seniūnijose”, kurio įgyvendinamos veiklos orientuotos konkrečių fizinio aktyvumo priemonių, skirtų tikslinei grupei (vaikams iki 18 m.) diegimą. Nuo pat ryto , nešini jogos kilimėliais, vaikučiai rengėsi susitikimui su mokymų trenere Vaiva Beržanskiene. Sugužėję į salę vaikučiai įdėmiai klausė jogos trenerės judesių instrukcijos, stengėsi tiksliai atlikti pratimus. Pasikrovę geros nuotaikos ir energijos vaikai dalinosi įspūdžiais tarpusavyje ir su artimaisiais.

       

2018 m. gruodį Kulautuvos jaunimo centras su Raudondvario lopšelio-darželio “Riešutėlis” ir kitais partneriais teikė paraišką ir laimėjo finansavimą ES Socialinio fondo. Projekto tikslas – skatinti vaikų ir paauglių iki 18 m. amžiaus sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą Kauno rajono Kulautuvos, Batniavos, Raudondvario ir Vilkijos seniūnijose. Įgyvendinamos veiklos orientuotos į konkrečių fizinio aktyvumo priemonių, skirtų tikslinei grupei (vaikams iki 18 m.) Kulautuvos, Batniavos, Vilkijos ir Raudondvario seniūnijose diegimą. Veiklos apima: jogos užsiėmimus ikimokyklinio amžiaus vaikų grupei; gatvės šokių, treniruoklių, veiklų vandenyje ir prie vandens, paplūdimio tinklinio bei diskgolfo užsiėmimus moksleiviams. Projekto įgyvendinimo metu taip pat bus organizuojamos Sveikatingumo dienos (Raudondvario ir Vilkijos gimnazijose, Batniavos DC ir Kulautuvos pagrindinėje mokykloje). Numatomas rezultatas – į projekto veiklas įtraukta 700 vaikų iki 18 m. 2020 metais planuojama įstaigoje organizuoti jogos užsiėmimus darželio vaikams.

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą