2026 m. balandžio 9 d. popietę mūsų vyriausiuosius„Boružiukų“ grupės ugdytinius aplankė logopedės Rasa ir Edita. Vaikai pademonstravo savo žinias, aktyviai įsitraukdami į logopedžių pasiūlytas veiklas. Pirmiausia visi susiskirstė į tris komandas ir išsirinko kapitoną, kuris buvo atsakingas už savo komandos rezultatus. Vaikams reikėjo į gautas užduočių korteles parašyti pavasarinių gėlių pavadinimus, perskaityti žodžius susijusius su pavasariu, kurie susidarė įrašius pirmąsias paveikslėlių raides. Žaidžiant žaidimą „Melas ar tiesa“, vaikai turėjo įsiklausyti į pateiktus faktus , patvirtinti juos arba paneigti. Įvairių žodžių ir terminų įtvirtinimui buvo skirta kita užduotis, kurios metu reikėjo sakinį užbaigti tinkamais žodžiais. Būsimieji mokinukai puikiai padirbėjo, įrodė, kokia stipri jų draugystė su atėjusiuspavasariu ir popietę užbaigė klausydami ir ritmiškai plodami Vivaldžio „Pavasarį“.

