2026 m. kovo mėn. 3 d. – kovo mėn. 10 d. puoselėdami tradicijas darželio ugdytiniai aktyviai įsitraukė į pažintines, kūrybines Šv. Velykų projekto ,,Velykos jau čia – bunda gamta” veiklas, kuriose prisiminė didžiausios ir gražiausios pavasario šventės simbolį, papročius, domėjosi Atvelykio tradicijomis. Projektinių veiklų metu vaikai ne tik ugdė(si) iniciatyvumą, kūrybingumą, estetinį pajautimą, bet ir pagilino žinias apie Šv. Velykų, Atvelykio šventes. Iš vaikų sukurtų atvirukų surengta paroda „Tradicijos ir spalvos margučių raštuose“ Kauno r. Raudondvario bibliotekoje, kuria galėjo pasigrožėti kiekvienas čia užsukęs raudondvarietis. Balandžio 7 dieną visų grupių ugdytiniai kartu su mokytojomis susirinko į Šv. Velykų rytmetį, kur kartu su juos aplankiusiu pavasariu ir jo draugais zuikute ir vištele dainavo, šoko, žaidė Velykų ratelius, žaidimus, spėliojo mįsles, o palinkėję gero kelio ir išlydėję svečius, dalinosi įspūdžiais ir zuikutės lauktuvėmis.

